ЗАХВАЛНИЦА
Драги моји ученици, бивши, садашњи и будући, они који ме знају лично и они који знају само Веселе клупе,
Драги пријатељи и колеге, ви – који ме знате лично, и ви који знате само Веселе клупе,
Примите моју искрену захвалност за две године које сте са мном или уз мене у овим клупама које су и школске, али и све оно што пожелите.
Трудила сам се, трудим се и даље, да садржаји који се могу наћи на блогу буду додатак уз приче из школе, да испуним жеље својих ђака и пронађем податке за све што их заинтересује у школи и ван ње. Хвала за коментаре које шаљете, за све предлоге и писма подршке која сте ми упутили.
Блог има пуно пријатеља, до сада су је посећен преко 200 000 пута, многи садржаји су се нашли у учионицама или на друштвеним мрежама. Драго ми је што Веселе клупе постају место где се могу пронаћи различити садржаји и молим за стрпљење, оне чији предлози још нису истражени, проверени и постављени на блог.
Обећавам да ћу се и даље трудити да блог буде шарен, весео, богат различитим садржајима.